sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Napoli investim serioz për Osimhen, De Laurentis: Shpenzim më shumë se 100 milionë, por mos prisni 30 gola

Napoli ka bërë një investim mjaft serioz në ditën e sotme teksa ia ka dalë të transsferojë zyrtarisht një talent si Viktor Osimhen. Sulmuesi që ishte pjesë e Lilë ndiqej prej kohësh nga ana e italianëve, por tashmë është konkretizuar edhe për shkak të shumës së lartë financiare që ka shpenzuar presidenti De Laurentis. Ky i fundit është shprehur se investimi shkon më shumë se 100 milionë euro.

“Është një lojtar që e ndiqnim prej kohësh. E donte Gatuzo për shkak të cilësive të tij. Por, edhe menaxheri Xhuntoli që më bindë të investoja 70 milionë euro plus 10 të tjera në formën e bonuseve.

Ndërkohë, së bashku me rrogën, investimi shkon më shumë se 100 milionë euro. Por, nuk duhet të presim që ai të shënoi 25-30 gola në sezon, por duhet të kontribuojë në skuadër dhe të ndihmoj edhe të tjerët të shënojnë”, u shpreh De Laurentis. /VipSport.al/