sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

“Mosprezenca jote humbje për futbollin shqiptar, Osmani: Je nga të paktët që mer vesh nga futbolli!

Tefik Osmani edhe kur nuk luan përbën lajm, e madje njihet për batutat e tij dhe si një futbollist që përveç kartrierës së madhe dhe të suksesshme me shumë klube në vendin tonë, por edhe jashtë, “batutat” duket se nuk harrohen kurrë nga korçari shtatlartë.

Madje, dje në një foto që ka postuar në “Air Albania”, ku edhe pse nuk luante, nuk ka munguar edhe komenti epik, nga një nga ish-lojtarët shkodranë Alban Hasani që ka luajtur me Osmanin në periudha të ndrydhme, në skuadra të ndryshme.

Elozhet e Alban Hasanit nuk mungojnë për shtatlartin e bardhebluve…Më poshtë edhe postimet në “Instagram” të Osmanit dhe Hasanit.

E.S./Vipsport.al/