sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Mbyllet Kategoria e Tretë, ekipi nga Vlora shpallet kampion!

Është mbyllur kampionati i Kategorisë së Tretë për sezonin 2019-2020 me finalen mes skuadrës së vendit të parë Labëria dhe vendin e dytë Bulqiza. Ka qenë një ndeshje e bukur sepse edhhe Bulqiza ka një ekip me eksperiencë në këtë kampionat, ndryshe nga Labëria, që e ka vitin e parë por ka shumë kualitete në gjirin e vetë.

E pikërisht Ilirjan Caushaj ka shënuar golin e vetëm të sfidës në të 70’ duke i dhënë fitoren por edhe trofeun e kampionit të Kategorisë së Tretë. Si Labëria ashtu edhe  Bulqiza mgjiten në të Dytën, por tani varet edhe nga kushtet e licencimit.

Gjithsesi kjo mbetet për t’u parë pasi edhe në sezonin e shkuar ka pasur skuadra të qyteteve të ndryshme, por që kanë luajtur në Tiranë duke mos u marrë parasysh kriteret nga FSHF ashtu siç ka bërë herët e tjera!

E.S./Vipsport.al/