sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Marota për Kumbullën: Më vjen keq që ka zgjedhur një kombëtare tjetër, jam i lumtur për të

Marash Kumbulla është një nga objektivat më të rëndësishëm për Interin në merkato. Zikalëtrit e njohin mirë potencialin e mbrojtësit shqiptar të Veronës, ndaj po bëjnë maksimumin të mposhtin konkurrencën që ka për Kumbullën.

Këtë e ka pranuar edhe drejtori i Interit, Bepe Marota, i cili shprehet se Marashi është i lidhur me shumë klube, ndërsa i vjen keq që ai ka zgjedhur një tjetër kombëtare dhe jo atë italiane.

“Kumbulla është një futbollist i lidhur me shumë klube. Jam i lumtur për atë sepse është një futbollist shumë i ri, si Italian më vjen keq që ka zgjedhur një tjetër kombëtare. Ai është nga ato talenti, në të cilët futbolli Italian mund të llogarisë. Nga pikëpamja e vlerës futbollistike është absolutisht interesant”, u shpreh Marota. /VipSport.al/