sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Luhet finalja e U-19, kryendeshja e të rinjve në impiantin modern

Nesër luhet finalja e kampionatit të rinjve U-19, ajo mes Apolonisë dhe Internacionalit të Tiranës.

Një ndeshje që pritet me mjaft interes, me të dyja ekipet që kanë në gjirin e tyre lojtarë të talentuar dhe që gjatë sezonit i kanë dhënë tonin kampionateve respektive. Madje, fierakët drejtohen nga një emër i njohur, si kavajasi Edmond Kodra, ish-sulmuesi i spikatur i Besës, Teutës, Partizanit e Luftëtarit.

Takimi do të luhet në “Elbasan Arena” dhe starton në orën 18:00, ndërsa këtë sfidë pritet ta gjykojë edhe një arbitër Superiore.

E.S./Vipsport.al/