sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Limaj tregon ku shpreson të ndalet Tirana  dhe pranon: Nuk e prisja të bëja gol

Vesel Limaj ka dhuruar sot nga repertori i tij një tjetër goditje mjeshtërore, për të prodhuar një gol spektakolar. Sot, kishte një vlerë shumë më të rëndësishme pasi erdhi përballë Teutës, një kundërshtari direkt në renditje, ndërsa shërbeu për të nisur fitoren që mban verilindorët në garë për titullin kampion.

“E godita topin menjëherë, mendova ta ndalja por e gjuajta me te parën dhe nuk prisja që të bëhej gol”; pranoi futbollisti për “SuperSport” pas sfidës. “E dimë që Teuta është ekip mjaft i mire, por na dha zemër goli në fillim të lojës. Është mirë të mbyllesh pjesën e parë me tre gola”, tha ai.

Tani Kukësi vazhdon me synimin që të luftojë deri në fund për titullin kampion me Tiranën dhe sipas Limajt, janë dy skuadra që mund të ndalin bardheblutë dhe t’u bëjnë nder. “Normalisht besojmë se kanë mebtur 3 ndeshjee e jemi 4 pikë pas. Po luftojmë pas tyre, por besojs e Bylisi e Laçi kanë një ekip të mirë dhe mund ta ndalin Tiranën”, deklaroi ai. /vipsport.al/