sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Lampard nuk hap rrugën për Xhorxhinjon: Është i rëndësishëm për Çelsin

Juventusi është vënë në ndjekje të mesfushorit të Çelsit, Xhorxhinjo. Bardhezinjtë kërkojnë të bejnë te lumtur trajnerin Mauricio Sarri, i cili kerkon të bashkohet me të besuarin e tij që e ka trajnuar te Çelsi dhe Napoli. Mirëpo, ai që ka stopuar marrëveshjen ka qenë trajneri Frenk Lampard, i cili shprehet se e llogarit Xhorxhinjon si pjesë të skuadrës.

“Kam shumë lojtarë nga të cilët mund të zgjedhë në mesfushë, si Maunt, Barklej. Por, gjithmonë ka lojtarë të pakënaqur dhe që në momente të veçanta mbeten jashtë skuadrës si rasti i Xhorxhinjos. Po, kjo nuk do të thotë se nuk do të hyj prapë në skuadër.

Xhorxhinjo ka qenë fondamental për mua në këtë sezon brenda dhe jashtë fushës, e kjo nuk ka ndryshuar. Jam shumë i lumtur me të”, u shpreh Lampard.