sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Laçi mendon për merkaton para Europës

 Laçi nuk ka shumë kohë, e madje duke qenë se do të luajë në Europë, kurbinasit kanë nisur merkaton. Në fakt kanë punë, pasi duhet që të zëvendësojnë Gjonin, por edhe Fangajn e dëmtuar, të dy titullarë në pjesën e parë të garës.

Nëse Selmani në mbrojtje ka fituar vend titullari, duket se për Fangajn shihen si alternativa lojtarë nga vendi dhe shqiptarë nga Kosova ose Maqedonia e Veriut.

Dëmtimi i mbrojtësit Abdurrahman Fangaj ka prishur jo pak planet, por gjithsesi drejtuesit i kanë hedhur tashmë piketat për ta zëvendësuar. Emra si Filip Gligorov apo Bojan Najdenov janë lakuar si përforcime, e megjithatë ditët e ardhshme do të zbulojnë diçka më shumë edhe për merkaton.

Drekjtuesit kurbinas pritet që së shpejti të vendosin edhe për merkaton se ku do ta zhvillojnë atë…

E.S./Vipsport.al/