sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Katër ekipe mësojnë fatet e sezonit, Partizani B luan në “Elbasan Arena”, Veleçiku-Maliqi në Cërrik

Ndeshjet midis Partizanit B dhe Devollit, si dhe Veleçikut e Maliqit do të luhen ditën e martë dhe jo të mërkurën. Me sa duket, edhe sektori i garave në FSHF nuk ka ndërmend që të zgjasë edhe më shumë duke e shtyrë garën, duke qenë se edhe sezoni i ardhshëm nis pas një muaji afro.

Kështu që sfidat e “Play-Off’ luhen të dyja ditën e martë në orën 17:00. Në “Elbasan Arena” luhet takimi Partizani B-Devolli, ndërsa në “Nexhip Trungu” të Cërrikut do të luhet sfida Veleçiku-Maliqi.

Kush fiton në këtosfida nga të katër ekipe, luan në Kategorinë e Parë në sezonin e ardhshëm…

E.S./Vipsport.al/