sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Kategoria e Parë, Grupi B / Shënkolli thuajse i rënë, rihapet plotësisht gara për emrin e dytë

Grupi B i Kategorisë së Parë pa sot të zbresin në fushë skuadrat e grupit që diskuton play-out për të mos rënë në Kategorinë e Dytë. Ndeshjet e sotme kanë treguar se Shënkolli duhet të fillojë të mendojë për edicionin e ardhshëm një kategori më poshtë, ndërsa hapet plotësisht diskutimi sa i përket emrit të dytë që do ta shoqërojë.

Shënkolli u mund sot në shtëpi me shifrat 3-2 nga Iliria, e cila siguroi tri pikët që e mbajnë larg zonës së ftohtë në klasifikim vetëm falë golit të Doçit në minutën e dytë shtesë të këtij dueli.

Elbasani dhe Turbina morën suksese të rëndësishme 1-0, përkatësisht ndaj Orikut dhe Devollit. Ndja tani janë katër skuadra brenda 2 pikësh diferencë, të cilat diskutojnë garën për vendin e 5 që të zbret direkt më poshtë, ndëra Oriku duket i vetmi që ka krijuar një distancë sigurie e nuk rrezikon.

PLAY-OUT

Turbina-Devolli 1-0
45’+2′ Koldashi
Shënkolli-Iliria 2-3
54′, 84′ Zhuga / 15’ Pasha, 57′, 90’+2 Doçi 
Elbasani-Oriku 1-0
67′ (P) Duka