sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Ka mbyllur punët me kampionatin, Guardiola: Objektivi të jemi në formë për Realin

Mançester siti tashmë është shkururëzuar zyrtarisht si kampione e Anglisë, titull që tashmë mbahet nga të besuarit e trajnerit, Jurgen Klop.

Kështu, objektivi i qytetarëve në këto ndeshje të mbetura të Premier League është të jenë sa më në formë për përballjen e Champions League ndaj Real Madrid. Këtë e ka pranuar edhe trajneri Pep Guardiola në konferencë.

“Do mundohemi t’i mbajmë futbollistët sa më të freskët përpara ndeshjes me Realin, por edhe asaj me Arsenalin. Objektivi është t’i kemi futbollistët në më të mirën për këtë ndeshje. Do mundohemi të marrim vendimet më të mira për skuadrën dhe t’i krijojmë futbollistëve intensitetin e duhur”, u shpreh Guardiola. /VipSport.al/