sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Juventus kërkon yllin e Ulvs, ofron tre lojtarë për ta sjellë në Torino

Juventusi duket se e ka shumë seriozisht për të sjellë sa më shumë yje në Torino gjatë kësaj vere. I pari ishte talenti i Barcelonës, Artur Melo. Braziliani u këmbye me Pjaniç dhe objektivi i radhës do të jetë Adama Traore. Sulmuesi i Ulverhemtonnë Premier Ligë është shndërruar në një nga lojtarët më të mirë të kësaj lige.

Juventus i ka vënë re cilësitë e tij dhe ka në plan të negociojë me pronarin, Horge Mendesh ta sjellë në “Allianz Stadium”. Paratë për momentin nuk janë pika më e fortë e bardhezinjve, kështu ata do të tentojnë të fusin në këtë operacion disa lojtarë për të ulur sa më shumë vlerën e kartonit të Traore.

Portieri Matia Perin dhe mbrojtësit Daniele Rugani e Kristian Romero janë opsionet e bardhezinjve për Ulvs. Vlera e Traore në merkato është mbi 25 milionë euro, por anglezët duan thuajse dyfishin e kësaj shifre. Traore ka luajtur në 33 ndeshje këtë sezon, duke dhuruar nëntë asiste dhe shënuar katër gola. /vipsport.al/