sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Junajtid i ka paratë për talentin e Dortmund, por drejtuesit e transferojnë vetëm me një kusht

Mançester Junajtid prej kohësh tashmë nuk e fsheh më interesin për Xhejdon Sanço. Talenti britanik i Borusia Dortmund, këtë sezon ka shkëlqyer me gola dhe asiste, ndaj “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm të shpenzojnë 109 milionë paund.

Një shifër që kënaq interesat e gjermanëve, megjithatë drejtuesit e Mançester Junajtid do ta bëjnë këtë sakrificë financiare vetëm me një kusht. Dhe, e gjitha varet nga ekipi, pasi Sanço do të bëhej një realitet në Old Trafford, vetëm nëse Junajtid kualifikohet për në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm.

Aktualisht, ekipi i drejtuar nga Solskjaer renditet në vendin e pestë, por me pikë të barabartë me Leisterin e një pozicioni më lart dhe i ka të gjitha mundësitë të jetë pjesë e kompeticionit më të rëndësishëm europian për klube. /VipSport.al/