sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Ish-futbollisti i Torinos: Gjenerata ime më e fortë se këto futbollistët e sotëm, me mua Dibala nuk do prekte topin

Të shumta janë ata që mendojnë se gjenerata e kaluar e futbollistëve ishte më e mirë duke marrë parasysh kushtet në të cilat luanin, apo edhe sa fizik ishte futbolli. Kështu, mendon edhe ish-futbollisti i Torinos, Paskuale Bruno i cili shprehet se ai përballej me emra si Maradona, Van Basten.

Ndërsa, thekson se nëse luante në kohët e sotme, atëherë Dibala nuk do të prekte topin. “Gjenerata jonë e futbollistëve ishte më e mirë se kjo e sotmja. Nuk kam dyshim për këtë. Jam përballur me Maradonën apo Van Basten.

Sot ekzistojnë vetëm dy lojtarë jashtë klasi. Janë Mesi dhe Ronaldo. Të tjerët janë normal. Kur dëgjoj që thonë se Dibala është një kampion, më vjen të qesh. Është thjesh një lojtar i mirë, me mua nuk do të prekte as topin”, u shpreh Bruno. /VipSport.al/