sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Gjyqtarët protagonist, Partizani B e Maliqi fitojnë mes protestave, Ada mbetet në të Dytën

Partizani B ka mposhtur në ndeshjen tjetër “Play-Off’ skuadrën e Gramshit me rezultatin 3-1, ndërsa gramshakët kanë protestuar gjatë ndeshjes për një penallti të mohuar ndaj tyre me Zanin në pjesnë e parë. Ndërsa gjyqtari ka akorduar dy 11-metërsha të kontestuar dhe të dyshimtë për ekipin gramshak.

Ndërkohë që Gramshi në një moment faulli nuk ka bërë as mur në shenjë proteste ndja gjykimit. Tashmë, Partizani B do të luajë me Devollin dhe është vetëm 90-të minuta larg Kategorisë së Parë, ndërsa Gramshi ka bërë një lojë mjaft të mirë. Për t’u theksuar se në këtë ndeshje, Partizani B luajti me pesë lojtarë nga ekipi i parë, ku ranë në sy Teqja, Bardhi, Cara, Llanaj dhe Bitri.

Në takim tjetër Maliqi-Albpetroli ka pasur mjaft kontetsime edhe aty nga Albpetroli, ku patosarakët e kanë mbyllur ndeshjen me dhjetë lojtarë…Takimi është mbyllur me rezultatin 2-1 në favor të maliqarëve që kanë ende shpresa për Kategorinë e Parë!

Duhet theksuar se një takim mjaft interesant ka qenë dhe Ada me Valbonën. Velipojakët kanë treguar diktatin ndaj skuadrës së Kategorisë së Tretë të qytetiyt të Tropojës duke fituar me rezultatin e the

Rezultatet

Maliqi-Albpetrol /Play-Off Grupi B  2-1

Partizani B-Gramshi/Play-Off Grupi A 3-1

Play-Out

Ada-Valbona 6-2

/Vipsport.al/