sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Futbollisti i Kosovës rezulton pozitiv me koronavirus, ankth te skuadra e Zyrihut

Koronavirusi vazhdon të jetë prezent edhe në botën e futbollit teksa së fundmi është mësuar se Mirlind Kryeziu, lojtari i Zyrihut ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës, sapo ka ndjerë simptonat e para ka marrë masat duke u veçuar nga pjesa tjetër e skuadrës, ndërsa pas bëri testin u konfirmua i infektuar.

Megjithatë, gjendja e futbollistit është e mirë dhe nuk ka problem, ndërsa pritet që si masë sigurie testin ta bëjë edhe pjesa tjetër e Zyrihut. Ky ishte rasti i parë pozitiv sa i përket kampionatit të futbollit në Zvicër. Më parë nga radhët e Kosovës rezultoi pozitiv edhe mesfushori Valdrin Mustafa. /VipSport.al/