sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

FC Labëria me Begajn e Caushajn ngjitet në të Dytën, trajneri Arlind Rustemi do finalen

Të enjten mundën skuadrën e Valbonës, një rivale për t’u ngjitur në Kategorinë e Dytë me rezultatin 2-1, ndërsa zunë vendin e pare. Por trajneri Arlind Rustemi ja ka dalë që të realizoi misionin për të bërë historinë me skuadrën më të re të Vlorës.

Ekipi që ka në gjirin e vet shumë lojtarë cilëosrë, që kanë qenë pjesë e skuadrave të Kategorisë së Dytë dhe të Parën, apo dhe në Superiore, ku bien në sy Halim Begaj dhe Ilirjan Caushaj, ka si synim që të ngjitet edhe më shumë, por më parë do finale të cilën e luan nesrë me skuadrën e Bulqizës që është në vendin e dytë.

Pa thëë se edhe Akademia e “Fc Labëria” ka nisur të funksionojë dhe së shpejti ky ekip do të ketë në gjirin e vete shumë vlonjatë të talentuar…

E.S./Vipsport.al/