sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

“Fanatics” shpërthejnë kundër Halilit: Tirona nuk është mall për pazar, jo bixhoz me Tironën

Presidenti i Tiranës, Refik Halili, është kthyer përsëri në epiqendër të kritikave të ultrasve të Tiranës, “Tirona Fanatics”, të cilët në këtë sezon kishin rënë në qetësi që kur nisi seria pozitive e bardhebluve. Pas ndeshjes së Kupës, ata kanë akuzuar direkt Halilin për teatrin në Ballsh, duke aluduar për trukim të organizuar.

“TF nuk mbështet në asnjë moment teatrin e sheëmtuar apo pazaret personale të ish-presidentit&co…

Asnjë gjë e dyshimtë apo asnjë fitore fallco nuk mund të na kënaqi ne…

Ne mbështesim pa kushte ngjyrat bardheblu dhe dënojme çdo akt të turpshëm e të dyshimtë të ish-presidentit amator&co…

TIRONA NUK ËSHTË MALL PËR PAZAR!”, shkruhej aty shoqëruar me frazën #JobixhozmeTironen. /vipsport.al/