sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Dy dilemat e fundit te Bylisi para Tiranës, dy titullarët drejt rikuperimit

Në Ballsh u kanë dhënë dorën e fundit përgatitjeve për ndeshjen e nesërme me Tiranën, e vlefshme për gjysmëfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë. Trajneri Dovedan, me shumë gjasa do ta ketë grupin e plotë. Kujtojmë që një javë më parë, “Elbasan Arena” me Kukësin, Bylisi kishte mungesa të shumta.

Pa Muratajn e Ntepen, por edhe Barjamajn e Mozone, me kartonë dhe dëmtime. Por, në sfidën e nesërme, ballshiotët janë më të plotë.

Kthehen Ntepe e Murataj, ndërsa në dyshim duken vetëm Barjamaj e Mozone, që e kanë kaluar thuajse dëmtimin dhe do të jenë gati, por nuk dihet nëse do e nisin si titullarë. Këto janë dy dilemat e Dovedanit për sfidën e Kupës ndaj bardhebluve…

E.S/Vipsport.al/