sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Dhurata e parë për Klop pas titullit, bisedimet me futbollistin e Bajern në stad të avancuar

Jurgen Klop ia doli të festonte titullin me Liverpulin pas pesë viteve në drejtimin e të kuqve. Një titull kampion që klubit i mungonte prej 30-vitesh, e tashmë drejtuesit janë të gatshëm t’i bëjnë dhuratën e parë teknikut gjerman, në mënyrë që ky i fundit të vazhdojë ciklin fitues.

Nga mediat spanjolle bëhet e ditur se Liverpuli është shumë pranë konkretizimit që sjell në Angli, Tiago Alkantarën. Ish-mesfushori i Barcelonës në këtë sezon nuk ka pasur vazhdimësi me bavarezët dhe trajneri Flik ka treguar se di të bëjë pa shërbimet e tij.

Në këtë formë, dy klubet kanë pasur kontakte pozitive, ashtu siç kanë qenë pozitive edhe bisedat e Liverpul me agjentin e lojtarit. Tashmë, mbetet për t’u parë në vijim, port ë kuqtë duken shumë pranë goditjes së parë në merkato. /VipSport.al/