sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Çekiçi s’ndalet, gjen golin e dhjetë në Slloveni (VIDEO)

Sulmuesi nga Pogradeci, Endri Çekiçi ka gjetur golin në sfidën e sotme që skuadra e tij, Olimpija Ljubjana ka luajtur në transfretën delikate me skuadrën e Triglav, në minutën e 23-të të takimit.

Çekici kështu arrin në kuotën e dhjetë golave të shënuar në kampionatin slloven këtë sezon, duke treguar se është një lojtar mjaft i rëndëishëm për skuadrën e tij, por edhe një futbollist që ka pasur rritje tërë sezonin.

Olimpija po lufton për titullin kampion dhe për momentin kryeson me katër pikë më shumë se Celje e vendit të dytë, teksa kanë mbetur edhe pesë javë deri në mbylljen e këtij sezoni në Prva Liga.

/Vipsport.al/