sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Breshia publikon të dhënat e fundit, Baloteli është tetë kilogram mbi peshë

Klubi i Breshias është në një luftë me sulmuesin Mario Baloteli. Palët kanë prishur marrëdhëniet më njëra-tjetrin, teksa lojtari së fundmi nuk është pranuar as në stërvitje dhe mund të mbajë formën e tij vetëm në seancat stërvitore të të rinjve.

Ndërkaq, si për të treguar se lufta brenda klubit vazhdon, Breshia ka publikuar edhe peshën e Balotelit. Italiani ka fiksuar peshoren në 99.8 kilogram dhe duke llogaritur edhe peshën e tij prej 190 cm, ai është përafërsisht tetë kilogram mbi peshë.

Kjo nuk është hera e parë që Baloteli ka më shumë kilogram seç duhet, pasi për këtë problem ka marrë edhe një gjobë në kohën kur ka qenë pjesë e Nisë në Ligë 1. /VipSport.al/