sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Akuza e kundër-akuza, Albpetroli e Maliqi në sulm

Në ndeshjen “”Play-Off’ për Grupin B të Kategorisë së Dytë u ndeshën në fushën asnjanëse të Librazhidt maliqarët dhe patosarakët. Por ndeshja pati tension e mjaft akuza, sidomos nga Albpetroli që pretendonte nga pamjet filmike se goli i shënuar nga Maliqi ishte pozicion jashtë loje.

Ndërsa, në pjesën e dytë është dhënë edhe një penallti për Maliqin në mënyrë të gabuar si dhe një lojtar i Albpetrolit ka dal me të kuqe.

Por maliqarët janë përgjigjur me pamje filmike patosarkëve. Kujtojmë që Maliqi fitoi 2-1 dhe do të luajë me velçikun në mesjavën e ardhshëm për të kaluar në Katgeorinë e Parë, gjitnjë nëse mund koplikasit.

Kujtojmë që të tria ndeshjet e lujatura janë kontestuar nga patosarakët…Goli ku pretendojnë për pozicion jashtë loje është i rregullt, pasi një nga lojtarët patosarakë e mban në lojë sulmuesin e Maliqit që mer topin dhe shënon, ndërsa penalltia duket mjaft e dyshimtë…

/Vipsport.al/