sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Agim Canaj: Humbja e Tiranës nuk ka logjikë sportive, ia bën pis pastërtinë e fanellës

Agim Canaj, trajner i njohur në futbollin shqiptar, ka analizuar ndeshjen e sotme mes Bylisit dhe Tiranës dhe sipas tij, bardheblutë janë njollosur sot me atë që kanë dhënë në fushën e lojës. Në “Pressing” ai dekalroi se ekipi kishte vepriar kundër çdo lloj logjike sportive në takimin e sotëm.

“Veprimi nuk ka logjikë sportive, se mbaron pjesa e parë me një fitore minimnale, dhe në të dytën të dorëzoheh në vend që të mbash rezultatin e të kërkosh 2-0, kjo nuk ka sens sportiv. Këtu duhet diskutuar a është bërë me dashje se Tirana nuk ka interes për Kupën. Nuk mund të aludojmë se e ka shitur ndeshjen

Ne kemi qenë vete, ka pasur momente që ndodhin lënie. Por u bë në një mënyrë të shëmtuar që nuk i shkon për shtat Tiranës, se është klubi që po arrin të marrë kampionatin. Do të ishte shumë mire të ishte finalist. Në ecurinë shumë të mirë dhe pastërtinë e fanellës, kjo e bën pak pis. Jo se nuk mund të kualifikohet, por mënyra si u zhvillua ndeshja ishte joprofesionale”, tha Canaj. /vipsportal/