sex hikayeleri porno izle kartal escort

Vllaznia ka tre mungesa, Dedja në hall para Teutës

Vllaznia do të zbresë sot në fushën e blertë, në orën 17:00 dhe përballë do të ketë një nga skuadrat që e ka drejtuar dhe që tashmë ka si trajner një nga nxënësit e tij më të mirë, Edi Martinin.

Por hallet e shkodranëve shtohen dhe duket se situata në Shkodër nuk është aspak optimiste edhe për faktin se skuadra kuqeblu ka mungesa lojtarësh. Mungon Adili në mbrojtje, por pa Ramadanin, një lojtar i fortë në mesfushë e para mbrojtjes, që ende nuk është gati!

Por që duket se edhe Hygor nuk do të jetë gati as sot dhe mund të mbyllë para kohe sezonin!

E.S./Vipsport.al/