sex hikayeleri porno izle kartal escort

Troisi: Kisha punuar shumë me sulmin. E ardhmja? As presidenti nuk e di të tijën

Flamurtari këtë pasditë shkatërroi Luftëtarin me rezultatin 6-1 dhe regjistroi fitoren e parë në shtëpi gjatë këtij sezoni në Kategorinë Superiore. Pas ndeshjes për “Super Sport” foli trajneri i vlonjatëve, Marselo Troisi. Braziliani tregon se ka punuar shumë me sulmin dhe është i paqartë për të ardhmen.

“Kam punuar këtë javë goxha mirë me sulmin. Në të gjithë ndeshjet kam punuar edhe për Partiznain dhe ndeshjet e tjera, por nuk deshi fati që të shënonim. Edhe sot besova te ekipi që shkoi goxha mirë në fushën e lojës.

E ardhmja? Nuk mund të jap ende një përgjigje sepse edhe presidenti nuk është i vendosur akoma. Unë do të bëj çmos deri në fund të sezonit që të japim më të mirën në fushën e lojës”, u shpreh tekniku brazilian. /vipsport.al/