sex hikayeleri porno izle kartal escort

Skuadra në “vallen” e mbijetesës, braziliani titullar largohet pa u mbyllur sezoni

Pa u mbyllur mirë sezoni në Shqipëri, janë lojtarët e huaj, ata të cilët po largohen nga ekipet e tyre. Arsyeja kryesore është përfundimi i kontratave në 31 maj dhe klubet u gjetën të papërgatitur nga ndërprerja e garës që erdhi si shkak i pandemisë së “COVID-19”.

Kështu edhe Kategoria e Parë është prekur nga largimet e shumta në shumë ekipe të Grupeve A dhe B. Devolli e ka psuar se fundmi dhe në profilin e klubit Devolli, në “Facebook” lajmërohet largimi i një prej titullarëve të skuadrës dhe bëhet fjalë për brazilianin Mateus Mota.

Ky ka qenë një futbollist deçiziv dhe largimi vjen pas humbjes në Devoll.

Ja postimi i klubit Devolli në profilin e vet zyrtar ku lajmëron ndërprerjen e bashkëpunimit me lojtarin brazilian, ndonëse sezoni ende nuk ka përfunduar, pasi janë edhe disa ndeshje dhe devollinjtë luftojnë për mbijetesë në Grupin B të Kategorië së Parë…

E.Saliu/Vipsport.al/