sex hikayeleri porno izle kartal escort

Një tjetër kampionat që mbyllet, Federata shpall fituesin dhe skuadrat që bien nga kategoria

Pjesa më e madhe e kampionateve në Europë, edhe pse kanë pasur dyshime mbi masat e sigurisë, vendosën ta vazhdonin dhe të përfundonin sezonin në fushë, në mënyrë edhe që verdiktet të caktoheshin nëpërmjet fushës së blertë.

Mirëpo, një pjesë tjetër si përshembull në Francë, Holandë, Belgjikë e Skoci vendosën që më e mira ishte që sezonit t’i jepje fund e verdiktet të shpalleshin në tavolinë. Këtyre vendeve, së fundmi iu është shtuar edhe Bosnja.

Kampionati aty ka përfunduar tashmë dhe kampionë është shpallur ekipi që printe renditjen , Sarejevo. Ky është viti i dytë radhazi për ta që marrin titullin kampion, ndërkohë që nga kategoria kanë rënë klubet e Çelik dhe Zvijezda. /VipSport.al/