sex hikayeleri porno izle kartal escort

Një superndeshje në Kategorinë e Dytë, dy qytete që kanë lënë gjurmë në elitë luajnë fatet e sezonit

Në Kategorinë e Dytë ka shumë ekipe që kanë qenë edhe mes më të mëdhave të futbollit shqiptar e madje kanë lënë gjurmë duke i shërbyer edhe ekipit Kombëtar. Ekipe si: Tomori, Naftëtari, Albpetroli apo dhe Sopoti, Përmeti, Gramozi e Selenica, më parë kanë qenë pjesë e elitës.

Madje, Tomori e Albpetroli, por edhe Naftëtari kanë lënë gjurmë, me beratasit dhe patosarakët që kanë luajtur edhe në Kupat e Europës afro dy dekada më parë….

Por, sot në Berat luhet një kryendehsje e cila vendos shumë, mes vendasve të Tomorit dhe Albpetrolit, takim që starton në orën 17:00.

Ekipet janë me pikë të barabarta, ndërsa për shkak se ka fituar në Patos, Tomori mban vendin e parë, me Albpetrolin që endje, por edhe Maliqi është një rival për kreun për t’u ngjitur direkt në të Parën dhe jo me ndeshje shtesë…

E.Saliu/Vipsport.al/