sex hikayeleri porno izle kartal escort

Një hap larg larg Çelsit, Klop i komunikoi sulmuesit se nuk do transferohej te Liverpuli

Timo Verner është një hap larg transferimit te Çelsi. Sulmuesi i shumëkërkuar në merkato ka gjetur marrëveshjen me blutë e Londrës, ndërsa tashmë detyra e anglezëve është të bindin Lajpcig. Në fakt, marrëveshja me Çelsin erdhi si një “rrufe në qiell të hapur” duke qenë se 24-vjeçari dëshironte Liverpulin edhe për shkak të trajnerit Jurgen Klop.

Pikërisht, ky i fundit e kërkonte me ngul në skuadër, porkoronavirusi ka ndryshuar planet e të kuqve në merkato.

Nga Anglia, zbulojnë se Klop ka kontaktuar Verner për t’i rrëfyer se nuk mund të transferohej te Liverpuli për shkak se klubi se përballon një shpenzim prej 60 milionë eurosh në këto moment. Kështu, Verner zgjodhi alternativën tjetër dhe pritet që së shpejti të vijnë më shumë konfirmime për transferimin e tij te Çelsi. /VipSport.al/