sex hikayeleri porno izle kartal escort

Me mendjen te Tirana, Novi dhe Luftëtari u japin “fjalën” të rinjve

Në Gjirokastër ende e vuajnë psikologjikisht atë humbje që pësuan me skuadrën e Kukësit në mesjavën e shkuar në “Elbasan Arena”, ku bën një lojë mjaft të mirë, krijuan raste dhe pretenduan penallti, duke u mundur në minutat e fundit.

Por, duket se skuadra bluzi është e përqendruar te sfida me Tiranën dhe Luftëtari synon që të bëj një tjetër paraqitje mbresëlënëse. Trajneri Neritan Novi është duke iu dhënë vëmendje jo vetëm lojtarëve me perspektivë, por në skuadrën e parë ka afruar lojtarë edhe nga moshat bluzi.

Luftëtari duket i destinuar për një kategori më poshtë dhe vetëm një ndryshim formule mund ta shpëtojë skuadrën bluzi nga rënia nga elita…

E.S./Vipsport.al/