sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kukësi me dy mungesa të rëndësishme në “Elbasan Arena” ndaj Bylisit, mendon 3 pikët

Kukësi ka mbyllur dje përgatitjet dhe në kushte grumbullimi pret sfidën me Bylisin që luhet sot dhe starton në orën 17;00 në “Elbasan Arena”, Por ashtu si kumdërshtari që ka katër mungesa, verilindorët nuk do të kenë dy lojtarë të rëndësishëm në mbrojtje.

Erhun Obanor që dihet, si dhe Edis Maliki, edhe ky një futbollist mjaft cilësor dhe një nga pikat e forta të verilindorëve këtë sezon. Megjithatë, trajneri Orges Shehi ashtu si dhe tha në konferencën para ndeshjes, ka si synim vetëm 3 pikët për të vijuar betejën për kreun me Tiranën.

Ja postimi në faqen e Kukëist në prag të sfidës me mallakastriotët…

E.S./Vipsport.al/