sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kategoria e Dytë, Grupi A / Pretendentët në fushë, në Luz e Librazhd luajnë pretendentët

Kategoria e Dytë zbret sot në fushën e blertë dhe luhen tri takime në Grupin A të inferiorëve. Madje bëhet fjalë për sfida interesante, të ekipeve që duan të ngjiten një kategori më lartë, por edhe atyre që luajnë për “mesin e artë” dhe mbijetesën.

Sot luhen edhe tri takime të Kategorisë së Dytë. Bëhet fjalë për sfida të grupit A. Sopoti-Partizani B është një takim interesant. Luzi 2008 do tentojë triumfin në shtëpi kundër Gramshit, kurse Spartaku përballet me Adën e Velipojës.

Një interes të madh ka sfida mes skuadrave të Luzi 2008 dhe Gramshit, një sfidë që luhet në stadiumin e Luzit 2008, ndërsa Partizani B nëse fiton në Librazhd, ka shanse që të jetë në garë për t’u ngjitur një kategori më lartë. Ja sfidat e sotme…

 

Kategoria e Dytë, Grupi A

Spartaku-Ada Velipojë

Sopoti-Partizani B

Luzi 2008-Gramshi

E.Saliu/Vipsport.al/