sex hikayeleri porno izle kartal escort

Ish-mbrojtësi i Sitit i bën të gjitha në klubin e Anderlehtit, merr një rol të tretë

Vinsent Kompani po përpiqet në çdo mënyrë të japë kontributin e tij në klubin e Anderlehtit. Ish-futbollisti i Sitit, mbulonte rolin e futbollistit dhe drejtorit sportiv. Por, së fundmi 34-vjeçari ka menduar të shtojë edhe një tjetër angazhim në listë. Atë të aksionerit në klub.

Kështu, Kompani do të japë edhe ndihmën e tij financiare, duke hedhur rrënja të thella në klub edhe për vitet në vazhdim. Një projekt afatgjatë i Kompani, i cili tashmë e di rrugën që do të ndjekë sapo të vendosë të “varë këpucët”.

Ndërkohë, kujtojmë se në pronësinë e klubit të Anderleht është edhe Kristal Abazaj, i cili është aktualisht i huazuar te Kukësi në Superiore. /VipSport.al/