sex hikayeleri porno izle kartal escort

Apolonia duket gati për kampionatin, mposht Besën në miqësore

Pas rifillimit të Kategorisë Superiore tashmë është koha që të nisë edhe Kategoria e Parë. Pikërisht, këtë fundjavë skuadrat do të ristartojnë në përpjekjen e tyre për të siguruar objektivat sezonalë.

Ndërkohë që kanë nisur prej kohësh stërvitjen, sot kanë menduar edhe për një miqësore në mënyrë që të informohen më shumë për gjendjen e futbollistëve.

Kështu, Besa dhe Apolonia janë sfiduar ditën e sotme, teksa ata që kanë triumfuar kanë qenë fierakët e drejtuar nga trajneri Mërgjyshi me rezultatin 2-0. Golat e kësaj sfide u shënuan nga Zaimaj dhe Gjata. /VipSport.al/