sex hikayeleri porno izle kartal escort

VIDEO / Rifillon kampionati në Danimarkë, u luajt me tifozë në stadium falë “Zoom”

Kampionati danez i futbollit ka rifilluar përsëri dhe skuadra e Arhus ka mbajtur premtimin që ta bënte nje gjë të tillë me praninë e tifozëve të vet në stadium, të patkën virtualisht. Në ndeshjen e të enjtes ndaj Randers, skuadra e Arhus përdori aplikacionin “Zoom” për të pasur pranë tifozët e vet, në një iniciativë me të vërtetë unike.

Në tribunën qëndrore të stadiumit ishin vendosur ekranë gjigandë ku shiheshin me qindra tifozë që lidheshin dhe mund të shihnin ndeshjen, por edhe të bënin të ndjehej prania e tyre për lojtarët në fushë. Të gjithë mund të lidheshin falas në ndeshjen e sotme, jo vetëm tifozët e Arhus, duke e kthyer këtë në një eksperiencë unike, pasi çdokush mund të mbështeste skuadrën njëlloj si të ishte në shkallaret e stadiumit.

Dueli u mbyll 1-1 por duhet thënë se golin më të bukur e realizoi skuadra mike, kur Presinger shënoi në pjesën e parë të ndeshjes me një goditje nga gjysmëfusha, duke gjetur të papërgatitur portierin vendas. /vipsport.al/