sex hikayeleri porno izle kartal escort

Tre projekte nisin zbatimin, në Lushnjë, Fier e Dinamo infrastruktura do jetë ndryshe

Klubet e Kategorisë së Parë dhe sidomos ato me traditë pritet që të ndërhyjnë në infrastrukturë. Janë tri projkete, duke filluar që me Dinamon e Apoloninë, por dukets e edhe Lushnja pritet që të përfshihet në një ndryshim rrënjësor.

Ndërkohë që pritetqë edhe kruja të ketë një stadium moder për të luajtur në elitë duke qenë se krutanët janë në krye dhe rikthimi mes të të mirëve duket në rrugë të mbarë. Në Fier pritet që të ndërtohet stadium i ri, në hyrje të qytetit, njëë ndër më modernët në vendin tonë.

Po ashtu edhe në Lushnjë, pritet që të ndërtohet aneksi, ashtu si dhe Dinamo që ka në plan qëtë ndjekë shembullin e Partiznait, për t’u rikthyer edhe njwherw si në periudhën e artë, e duke u shndërruar në një nga akademitë më moderne në kryeqytet dhe jo vetëm…

Këto projekte me shumë gjasa do të marrin “jetë” këtë verë ose në seoznin e ri duke e pasuruar edhe më shumë infrastrukturën sportive në vendin tonë…

E.S./Vipsport.al/