sex hikayeleri porno izle kartal escort

Testet e fundit në Angli për futbollistët dhe stafet, rezultatet japin siguri për rifillimin e kampionatit

Në Angli kërkojnë të rifillojnë futbollin, por duhet bërë në kushtet maksimale të sigurisë duke parë edhe viktimat që ka lënë pas koronavirusi në këtë vend. Ndaj, Federata po zhvillon teste të shumta për stafet dhe futbollistët e klubeve.

Kështu, nga rezultatet e fundit, ashtu si edhe nga ato të kaluarat tregohet se ka një mundësi të madhe që kampionati të rinisë. Kjo pasi nga 1030 të testuar, kanë rezultuar pozitiv vetëm tre persona.

Bëhet fjalë për njerëz të cilët janë pjesë e dy klubeve të ndryshme, e që tashmë do të qëndrojnë në karantinë ndërsa skuadrat mund të vazhdojnë normalisht stërvitjen në mënyrë që të arrijnë një formë optimale kur të vendoset që të zbresin në fushë për ndeshjet e kampionatit. /VipSport.al/