sex hikayeleri porno izle kartal escort

Skandali me arbitrin e Champions League, arrestohet për pjesëmarrje në një rrjet prostitucioni

Një skandal i madh ka dalë në dritë për arbitrin slloven, Slavko Vinçiç, i cili është arrestuar me akuzën e pjesëmarrjes në një rrjet prostitucioni.

Ajo që rëndon më shumë është fakti se në momentin e arrestimit, gjyqtari 40-vjeçar është kapur në flagrancë teksa ishte në një vilë në Bjelina të Bosnje-Hercegovinës, së bashku me 9 femra dhe 26 meshkuj.

Ndërkohë, policia ka gjetur aty edhe armë e kokainë, të cilat bëjnë që arbitri të rrezikojë një dënim të gjatë. Sa i përket aspektit sportiv, Vinçiç në këtë sezon të Champions League ka arbitruar tre ndeshje. Bëhet fjalë për takimet Bryzh-Gallatasaraj, Genk-Liverpul dhe Mançester Siti-Shaktar. /VipSport.al/