sex hikayeleri porno izle kartal escort

Sadiku: Duhet të stërvitemi të gjithë bashkë, në të kundërt nuk jemi gati për rinisjen

Armando Sadiku është sulmuesi më i mirë i Malagas dhe tifozët i kanë sytë te ai në rinisje. Malaga synon të arrijë në zonën e “Play-Off” dhe elbasanasi tregon se ka shumë argumente për ta arritur misionin e përbashkët të skuadrës. Në një intervistë për mediet spanjolle, Sadiku tregon se është e domosdoshme që skuadra të stërvitet e gjitha bashkë, pasi në të kundërt është e vështirë të jesh gati për rinisjen.

“Ne jemi shumë të lumtur në stërvitje në grupe me dhjetë lojtarë. Po punojmë shumë mirë. Më në fund kemi kolegët pranë nesh. Ne kemi shumë argumente për ta çuar përpara misionin tonë. Trajneri po jep detaje se si të luajmë, si të qasemi në një ndeshje. Po përgatitemi për ndeshjen e radhës. Kalendari u ndalua për shkak të gjendjes së alarmit, para se Hueska të vizitonte “La Rosaleda”.

Shpresoj që në ditët e ardhshme do të trajnohemi të gjithë së bashku sepse, nëse nuk stërvitemi së bashku, ne nuk do të jemi gati për të filluar. Unë mendoj se javën tjetër do të stërvitemi me gjithë ekipin dhe do të jemi gati për ndeshjen e parë pas ndalesës”, u shpreh Sadiku. /vipsport.al/