sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Rifillimi i futbollit, Sioni i Lenjanit dhe klube të tjera nuk pranojnë të luajnë pas datës 30 qershor

Europa po bën përpjekjet maksimale për të rifilluar futbollin pas ndërprerjes më shumë se dymujore prej koronavirusit. Deri më tani, vetëm Bundesliga ia ka dalë të zbresë në fushë ndërsa në Zvicër së fundmi ka dalë një tjetër problem.

Aty pritet që më datë 29 maj të merret një vendim për fatet e kampionatit, ndërsa Sioni ku aktivizohet edhe futbollisti kombëtares, Ermir Lenjani kundërshton të luajë pas 30 qershorit.

Por, jo vetëm Sioni pasi edhe disa klube të tjera pritet që të shprehin hapur kundërshtinë e tyre, e cila kryesisht lidhet me kontratat e futbollistëve. Shumë prej lojtarëve përfundojnë kontratat dhe huazimet, ndaj klubet janë të paqarta në vazhdimësinë e tyre përtej datës 30 qershor. /VipSport.al/

 

<span style=”overflow: auto; position: absolute; height: 0pt; width: 0pt;”>
| <a href=”http://www.sportrallyes.com/bonuslu-bahis-siteleri/”>bonuslu bahis siteleri</a> | </span>