sex hikayeleri porno izle kartal escort

Përballen në mesjavë, Partizani e Skënderbeu pa lojtarët titullarë

Një duel interesant këtë mesjëvë në rifillimin e Superiores edhe në Shqipëri, është sfida mes Partizanit dhe Skënderbeut, Në fakt, të dyj ekipet kanë pasur mjaft rivalitet në vitet e fundit, e nuk do të mungojë edhe këtë sezon. Janë larg titullit, por këtë mesjavë pritet një tjetër duel spektakolar.

Por, si Partizani ashtu edhe Skënderbeu kanë mungesa. Amir Bilali nuk do të jetë ndaj korçarëve për shkak të dëmtimit në nofull që mori në testin miqësor me Turbinën pak ditë më parë.

Kurse, Skënderbeu do të ketë disa probleme në sfidën me Partizanin. Kështu, ndaj të kuqve do të mungojnë vetëm mbrojtësi i djathtë Jorgo Meksi për kartonë dhe sulmuesi ganez Alfred Mensah për shkak dëmtimi.

E.Saliu/Vipsport.al/