sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Pas Kukësit edhe Laçi ndryshon “shtëpi” për stërvitje

Skuadrat shqiptare këtë periudhe kanë menduar që ta shfrytëzojnë si një minifazë përgatitore. Laçi ashtu si dhe Kukësi kanë menduar ndryshe. Kurbinasit janë stërvitur për një kohë të gjatë në Kamzë dhe Laç, ose në fushën e Mamurrasit.

Por, duket se drejtuesit e tyre kanë vendosur që skuadra e tyre të stërvitet në një tjetër ambient duke prefreuar Pezë-helmesin. Kurbinasit kanë zgjedhur periferinë e Tiranës, në një kompelsk ku stërviten edhe ekipe të tjera të Supeiores dhe jo vetëm.

Në këto ditë të para, trajneri Armando Cungu së bashku edhe me stafin e tij janë menduar që të zhvillojnë seanca me “grada” të lehta, ndërsa pritet që ato të rriten duke qenë se periudha e përgatitjeve është e shkuertër në propocion edhe me kohën e gjatë të pushimit që kanë ndenjur skuadrat …

E.S./Vipsport.al/