sex hikayeleri porno izle kartal escort

Miratohet Buxheti i Vllaznisë, tashmë mbetet realizimi i premtimeve

Ashtu siç edhe pritej, ditën e sotme në qytetin e Shkodrës është zhvilluar mbledhja e asamblesë së zakonshme për klubin e futbollit të Vllaznisë. Çështje kryesore ka qenë diskutimi dhe miratimi i buxhetit për ekipin shkodran, që për hir të së vërtetës nën administrimin e bashkisë ka pasur shumë herë protesta por edhe probleme me rrogat.

Pas shumë debatesh, në fund është rënë dakord dhe është miratuar buxheti për Vllaznia sh.a.

Në një kohë kur Ministria e Shëndetësisë ka dhënë “OK”-në për rifillimin e futbollit, tanimë ka lajme të mira nga kampi shkodran. Lojtarët do të marrin pagat e tyre dhe kësisoj mund të zbresin në fushë të qetë, ndërkohë që administrator Suad Lici ka theksuar se kjo lëvizje I shrëben futbolit shkodran.

E.S./Vipsport.al/