Mbrojtësi i Kukësit, Obanor: Dy javë mjaftojnë për t’u stërvitur, tani nuk flas për të ardhmen

Kukësi ka nisur stërvitjen teksa skuadra ka filluar një grumbullim të mirëfilltë për të pasur një gjendje optimale për ristartin e Superiores më datë tre qershor. Nga grumbullimi i ekipit ka folur për RTSH Sport, mbrojtësi Erhun Obanor.

Obanor ka qenë një nga titullarët e skuadrës verilindore në këtë sezon, ndërsa shprehet se koha dyjavore për stërvitjen mjafton dhe sa i përket të ardhmes së tij nuk mund të flasë në këto momente duke qenë se përqendrohet vetëm te përfundimi i sezonit.

“Prej pak ditësh skuadra ka nisur punën për të rifituar formën e për të mbyllur kampionatin. Nuk është e lehtë pas kësaj ndërprerje, e kam të vështirë por edhe e gjithë skuadra është në këtë situatë.

Dy javvë mendoj se mjaftojnë për t’u stërvitur dhe për t’u kthyer duhet të jemi të kujdesshëm në stërvitje për të mos u dëmtuar, pasi koha pa futboll bën të veten. E vlerësoj shumë punën nga Federata për të rikthyer futbollin. Jam i lumtur dhe besoj që të gjithë shokët e kanë mirëpritur këtë vendim”.

E ardhmja? “Nuk mund të flas për të ardhmen në këto moment. Çdo gjë në kohën e vetë dhe tani të mendojmë vetëm për atë që na pret deri në fund të sezonit”, u shpreh Obanor.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al