Lojtari i Juventusit tregon frikën pas infektimit: Filloi tre ditë pas ndeshjes me Interin

Daniele Rugani ka qenë ndër futbollistët e parë që është infektuar me koronavirus në Serinë A. Një situatë të cilën mbrojtësi i Juventusit e ka pranuar se e ka tronditur shumë, sidomos pasi bëhej fjalë për periudhën në fillim të muajit mars, kur ende kishte shumë pasiguri e nuk njiheshin mirë pasojat e COVID-19.

Lojtari ka treguar për “Sky Sport” se si i kishte përjetuar ato ditë dhe më pas të gjithë muajin ku ai ishte shoqëruar nga ky virus i rrezikshëm. “Tre ditë pas ndeshjes me Interin ndjehesha çuditshëm, mata temperaturën dhe e kuptova që ajo po rritej. Për siguri kam shkuar dhe jam izoluar në Kontinasa”, tregoi ai zgjedhjen që kishte bërë për të qëndruar në ato ditë në hotelin e boshatisur të klubit.

“Tani jam shumë mirë, më e keqja ka kaluar. Kam përjetuar një muaj të veçantë, por kam qenë me fat që kisha simptoma të lehta. Çfarë ndjeva? Mbi të gjitha frikë”, pranoi Rugani. /vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al