sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Lajmi i mirë nga Durrësi, në fundjavë plotësohet skuadra

Teuta ka vijuar stërvitjen, e madje trajneri i saj Edi Martini ka aplikuar edhe stërvitj me dy seanca në ditë, në mënyrë që djemtë e tij të rifitojnë kohën e humbur, duke qenë se vijnë nga një periudhë pezullimi dy muaj e gjysmë afro…

Por, në seancat e para në Durrës janë vënë re mungesa dhe bëhet fjalë për lojtarë mjaft cilësorë dhe titullarë. Avdyli që ka qenë në Kosovë këtë periudhë dhe Hrlijiç siç edhe konfirmon klubi, në fundjavë do të jenë në Durrës.

Si edhe bëhet me dije, këtë periudhë atyre iu është dhënë plani, ashtu si dhe pjesa tjetër e skuadrës. Fillimi i javës që vjen, pritet që ta gjejë skuadrën të plotë në “Niko Dovana”…

E.S./Vipsport.al/