sex hikayeleri porno izle kartal escort

Jo vetëm Tirana, në Ballsh tani i gëzohen me infrastrukturës për të tashmen dhe të ardhmen

Në pritje për të mësuar datën e saktë për rifillimin e pjesës së mbetur të sezonit nga Qeveria shqiptare, në Ballsh duket se janë të përqendruar maksimalisht te sfida e radhës me Tiranën.

Kalendari i ka vënë perballe kryesuesve, e megjithatë për shkak të pezullinit afatgjatë të garës zyrtare skudrat mund të mos kenë më ritmin e fundahkurtit. Megjithatë, në Ballsh besojnë tashmë te kthesa.

Por, në qytetin e ballshit përgatiten për një inaugurim në fundjavë, pasi kompleksi “Bylis” ka përfunduar restaurimin e tij dhe tashmë klubi ka një investim modern për të tashmen por edhe për fëmijët, ku janë 100 fëmijë që stërviten aty, ndërsa akademia synohet që të ketë një vemndje të madhe edhe vitin që vjen të ketë më shumë fëmijë nga zonat afër qytetit të Ballshit.

Ja postimi i klubit në faqen zyrtare…

/Vipsport.al/