sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

FOTO / Tirana bëhet gati, zbaton masat për të rinisur në 3 qershor

Në kuadër të marrjes së masave dhe detyrat e lëna nga FSHF dhe Ministria e Shëndetësisë për rinisjen e futbollit, duket se Klubi i Tiranës është kujdesur që të dezinfektojë ambientet e stadiumit “Selman Stërmasi” dhe ato të kompleksit “Skënder Halili”.

Në videon e publikuar në kanalet zyrtare të komunikimit, bardheblutë kanë bërë hapin e radhës duke duke treguar se data 3 qershor tashmë është zyrtare dhe këtë rrugë pritet që të ndjekin edhe klubet e tjera në vend për të respektuar protokollin me detyrat e lëna për të qenë gati sipas aftit që kanë rënë dakord së bshku pak ditë më parë në mbledhjen që u organizua në zyrat e reja të FSHF-së.

Tashmë, pritet që futbolli shqiptar të rimarrë “jetë”, sidomos ditën e hënë kur në fushë do të zbresin skuadrat dhe do të rinisë stërvitja në grupe…Ja postimi që ka bërë pak minuta më parë klubi bardheblu në faqen e vet zyrtare…

E.S/Vipsport.al/