FOTO / “Dikur…”, miqësia e Dukës me Starovën, ish-presidenti i Partizanit bën postimin e kohërave të arta!

Albert Xhani, ish-presindeti i Partizanit, që ka bërë shumë për klubin e kuq në periudhën kur e ka financuar, njihet për batutat e tij, por edhe se në rrjetet scoiale ëshstë mjaft aktiv.

Përmetari që arriti të afrojë në radhët e të kuqve yjet e futbollit shqiptarë dhe titullarë të Kombëtares sonë, apo dhe të huaj shumë cilësorë, duket se e kujton ende me nostalgji atë periudhë nëpërmjet disa fotove që janë shkrepur afro një decade, apo më shumë më parë…

Pak minuta më parë, në profilin e tij në “Facebook”, Albert Xhani ka bërë një postim, e madje në periudhën kur kishte miqësi me kreun aktual të FSHF-së, Armand Dukën dhe Starovën që në atë kohë ka qenë sekretar i FSHF-së. “Dikur…” mjaftohet Xhani në mbishkrimin e fotos së postuar…

E.Saliu/Vipsport.al/